Броварчани здобули командну перемогу на чемпіонаті України з кіокушинкайкан карате

Броварські "будоканівці" вибороли перше загальнокомандне місцена чемпіонаті України в Луцьку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сайт Броварської міськради.

Із 29 по 30 березня у місті Луцьк відбувся чемпіонат України з кіокушинкайкан карате ("IKO Matsushima") серед юніорів віком 10 -15 років та Всеукраїнський дитячий турнір "Маленький воїн" (6-9 років) у розділі куміте.

У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з різних регіонів України. Чемпіонат цей проводиться не вперше, але вперше без його засновника, відомого тренера з карате, шихана Дмитра Волинця, який помер у листопаді минулого року.

Юні майстри кіокушинкайкан карате змагалися на базі спорткомплексу ВНУ. Броварську громаду представляли вихованці відомого спортивного клубу "Будокан", який очолює Андрій Гаврилюк.

У напруженій боротьбі, у боях з дуже сильними суперниками броварські "будоканівці" як завжди, "були на висоті", завоювавши в загальнокомандному заліку перше місце серед усіх команд-учасниць.

Броварські майстри карате повернулися із нагородами найвищого ґатунку (10 "золотих", 5 "срібних" та 10 "бронзових" медалей).